0.01
 
  Meniu

Internetinės svetainės gyvūnų globos organizacijoms

Gyvūnų globos organizacijų veikloje internetas tampa vis svarbesnė priemonė reklamuojant savo globojamus gyvūnus, renkant paramą savo veiklai ir ieškant savanorių. Deja, daugelis savanoriškų ne pelno siekiančių organizacijų Lietuvoje negauna jokio valstybės finansavimo ir yra išlaikomos tiktai iš rėmėjų aukų, todėl labai dažnai turi ribotas galimybes investuoti ir išvystyti IT sistemas, kurios atitiktų augančių organizacijų poreikius.

Dėl šios priežasties vienas pirmųjų GGF projektų buvo suprogramuoti ir visoms gyvūnų globos organizacijoms pasiūlyti NEMOKAMAS internetines svetaines, kuriose organizacijos galėtų pristatyti savo veiklą, skelbti skelbimus, naujienas, pagalbos prašymus ir tt. GGF finansuoja šių svetainių serverio nuomą, programavimą ir administravimą, kad prieglaudos galėtų koncentruotis ant tiesioginio darbo su gyvūnais.
 
Šiuo metu jau esame sukūrę 12 internetinių svetainių gyvūnų globos organizacijoms (abėcėlės tvarka): 

Visos gyvūnų globos organizacijos, kurioms būtų reikalinga NEMOKAMA panaši svetainė, yra kviečiamos susisiekti su mumis info@ggf.lt.

Pagrindinis mūsų internetinių projektų rėmėjas - UAB „Interneto vizija“, viena didžiausių serverių nuomos įmonių Lietuvoje.
 
 
   
Prisijungę (234)
,0.001,0.0017,0.0019,0.0018 ( + 0.0064) 0.040.12 (+ 0.08)